• Besleyici Gömlekler
Ürün No USS / USO / USN / UNO / USB / UBT / UBO
Geçerlilik Tarihi ~
Kategori Adı Besleyici Gömlek
Ürün Adı Besleyici Gömlekler
Birim Fiyat Belirlenmedi
Ödeme Tipi
Menşei Türkiye Cumhuriyeti
Stok Durumu Var
Teslim Yeri Kapı Teslim
Teslim Süresi

Ürün Detayı

Dökümde en yüksek performansı elde edebilmek için üretilen UNIKON besleyici gömlekleri dökümhanelerin ihtiyaçlarına göre çeşitli şekil ve formülasyonlarda üretilebilmektedir.

Kullanılan tüm formülasyonların ortak özelliği yüksek izolasyon özelliklerine sahip olmalarıdır. Farklılıkları ise sahip oldukları eksotermik özelliklerdir.

UNIZ: İzolasyon karakterli besleyici gömlekler 300 mm´den daha büyük çapa sahip besleyicilerde veya doğrudan parça üzerine yerleştirilen ve grafit yapısının bozulma riskinin bulunduğu küresel grafitli dökme demirlerde kullanılabilir.
Alüminyum dökümlerde de yüksek boy / çap oranına sahip besleyiciler yaratmak için kullanılabilir.
 
UNES: Orta eksotermik karakterli besleyici gömlekler genellikle açık tipteki (USS, USO ve USN) besleyici gömleklerin üretiminde kullanılır. Yüksek eksotermik özelliğe ihtiyaç duyulmayan ancak izolasyon özelliğinin sağladığı besleme performansının arttırılmak
istendiği durumlarda kullanılır.
 
UNEX: Yüksek eksotermik karakterli, özellikle küçük besleyicilerde ve besleme zorluğu olan alaşımlarda, yüksek performanslı gömleklerde kullanılır. Besleyici gömleklerin geçme (insert) olarak kullanıldığı kalıplama sistemlerinde yüksek boyutsal hassasiyeti, model üzerine konularak kullanılan durumlarda ise yüksek tokluğu ile sorunsuz kullanım sağlanmasına yardımcı olur.
 
Küçük gömleklerde dış kısım düz ve serttir, büyük gömleklerde ise dış kısım özellikle pütürlü olarak üretilmiştir. Dış kısımdaki pütür hem gömleğin izolasyon özelliklerini geliştirmekte, hem de kalıplama sonrası kalıptan kayma ve döküm esnasında yüzmesini engellemektedir. Bu nedenle herhangi bir çivileme ve benzeri sabitleme işlemine gerek kalmamaktadır.
İletişim bilgileri
UNIKON Metalurji ve Kimya San. Tic. Ltd. Şti.
Üyelik Tarihi: 27.11.2015
Güvenlik ipuçları

İlgilendiğiniz ürün ile ilgili anlaşma yapmadan ve castintürk üzerinden sipariş vermeden herhangi bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Copyright © 2015 | Castinturk.com