Global metalürji sektörünün en önemli fuarlarından biri olan TURKCAST 2016 - “7’nci Döküm Ürünleri İhtisas Fuarı”, ANKIROS 2016 - “13’üncü Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı” ve ANNOFER 2016 - “12’nci Uluslararası Demirdışı Metaller ve Teknoloji, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı”, 29 Eylül - 01 Ekim tarihleri arasında Hannover Messe Ankiros Fuarcılık tarafından, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecek. Fuarlar, katılımcılar açısından, mevcut iş bağlantılarını güçlendirmeleri, yeni bağlantılar oluşturabilmeleri, sektördeki imajlarının sürdürülebilirliğini sağlamaları, ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere tanıtabilmeleri ve nitelikli ziyaretçilerle bir araya gelebilmeleri açısından kaçırılmaması gereken bir

organizasyon niteliği taşıyor. 1992 yılından bu yana katlanarak büyüyen ANKIROS/ANNOFER/TURKCAST ailesi -Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği (TÜDÖKSAD), Metalürji ve Malzeme Mühendisleri Odası (TMMOB), Türkiye Çelik Üreticileri Derneği (TÇÜD)- dünyanın her yerinden gelen profesyonel katılımcı ve ziyaretçilerinin desteği ile ilerlemeye devam ediyor.
 
TURKCAST 2016 döküm üreticilerini bir araya getiriyor. Yeni yatırımları ve öne çıkan ürünleri ile ülkemiz ekonomisine büyük katkıda bulunan Türk döküm sektörü, ülkemizin uluslararası arenadaki imajını yükseltiyor. TURKCAST 2016 otomotiv ve yan sanayi, beyaz eşya, çimento, inşaat, savunma ve havacılık, gemi yapımı, demiryolu ve taşımacılık, petrokimya, enerji, her türlü ağır sanayi, tarım makinaları, iş ve inşaat makinaları başta olmak üzere daha pek çok sektörden fuarı ziyaret edecek yerli ve yabancı döküm alıcılarıyla, Türkiye’nin sektöründe lider döküm üreticilerini bir araya getiriyor. Fuarı ziyaret edecek olan döküm alıcıları ihtiyaçları konusunda, fuar katılımcısı dökümhaneler ile her türlü teknik ve ticari konuda bilgi paylaşımı ve görüş alışverişi yapma imkanına sahip olacaklar.
 
Copyright © 2015 | Castinturk.com